novo zivljenjeSkupina je namenjena je ženskam, ki želijo poglabljati svoje duhovno življenje ob zgledu sv. Angele Merici, ustanoviteljice uršulink. Ob njej se lahko ženska današnjega časa uči, kako bolj kakovostno živeti svojo poklicanost za obrezat kot ženska, žena ali mati. Namenjena je ženskam vseh starosti in stanov; med nami so babice, mamice in samske.

Na srečanjih molimo ob Božji besedi, si podeljujemo življenje in izkušnje in se pogovarjamo o temah, ki jih pripravljajo udeleženke same. Eno soboto v letu namenimo skupni duhovni obnovi in eno romanju v juniju.

Srečanja so vsak drugi četrtek v mesecu od 18.30 do 21.00.

Prvo srečanje je 13. septembra 2018 ob 19.00.

Skupino duhovno spremljata s. Marta Ivančič in s. Meta Potočnik.

Skupine za ženske, ki jih spremlja s. Meta Potočnik ali s. Cirila Alič:

Maribor (Gregorčičeva 20)
Vsak prvi ponedeljek v mesecu ob 19.00. Pričetek 1. oktobra 2018. Vodi s. Meta Potočnik

Mirna Peč (župnišče)
Vsak drugi ponedeljek v mesecu ob 18.30. Pričetek 8. oktobra 2018. Vodita s. Meta Potočnik in Inka Nose.

Mozirje (župnišče)
Vsak tretji ponedeljek v mesecu ob 18.30. Pričetek 15. oktobra 2018. Vodi s. Meta Potočnik

Ljubljana Rakovnik (župnišče)
Vsak prvi ponedeljek v mescu ob 19.00. Pričetek 1. oktobra 2018. Vodi s. Cirila Alič z ekipo žena.

V skupino se lahko včlanijo ženske vseh starosti, ki iščejo podporo občestva, ki omogoča prostor pogovora, molitve in prijateljstva.
Vsaka skupina ima določeno tematiko, večina skupin ima na voljo skripto in izbrano knjigo, ki jo predelujemo. Včlanitev je možna do novembra, potem se skupina zapre. Ena sobota v letu je namenjena duhovni obnovi.

Informacije:
s. Meta Potočnik, meta.potocnik1(pri)gmail.com ali 031/236 729

Skupine za ženske, ki jih spremlja s. Štefka Klemen:

Maribor (Gregorčičeva 20)

Vsak prvi torek v mesecu ob 18.30 skupina LUČKE. Pričetek 4. septembra 2018. Vodi s. Štefka Klemen.

Vsak drugi torek v mesecu ob 19.00 skupina ODSEV. Pričetek 11. septembra 2018. Vodi s. Štefka Klemen.

Vsak tretji ponedeljek v mesecu ob 18.30 skupina SONČNICE. Pričetek 17. septembra 2018. Vodi s. Štefka Klemen.

Vsak četrti torek v mesecu ob 19.00 skupina ŽIVA VODA. Pričetek 25. septembra 2018. Vodita s. Štefka Klemen in Martina Muršak Pocajt.

Št. Ilj pod Turjakom (župnišče)

Vsako drugo sredo v mesecu ob 17.30. Pričetek 12. septembra 2018. Vodita s. Štefka Klemen in Martina Muršak Pocajt.

Sv. Lenart v Slovenskih Goricah (župnišče)

Vsak drugi četrtek v mesecu ob 19.00 skupina HARFE. Pričetek 13. septembra 2018. Koordinira s. Štefka Klemen, vodita Irma Ornik in Marija Bošak

Hajdina (župnišče)

Vsak tretji torek v mesecu ob 19.00 skupina LILIJE. Pričetek 18. septembra 2018. Koordinira s. Štefka Klemen, vodijo Valerija Vogrinec Potočnik, Marija Bigec Miložič in Nina Zamolo.

Celje – sv. Cecilija (pri kapucinih)

Skupina SRCE – pričetek 19. septembra 2018 ob 18.30. Koordinira s. Štefka Klemen, vodita Sabina Zupan in Katja Pečovnik Hadžić.

Informacije:
s. Štefka Klemen, stefka.klemen(pri)rkc.si