bozena_kutnar

S. BOŽENA KUTNAR
predsednica društva in idejni vodja Sakralnega abonmaja

Je akademska cerkvena glasbenica, ki je z odliko diplomirala na oddelku za Cerkveno glasbo in za diplomo prejela Prešernovo nagrado. Leta 2013 je na oddelku za Dirigiranje na Akademiji za glasbo magistrirala s področja gregorijanskega korala. Deset let je uspešno vodila mešani pevski zbor Surrexit, s katerim je dosegla številne uspehe. Trenutno je zborovodkinja Deškega zbora Schellenburg.

gregor_klancic

GREGOR KLANČIČ

umetniški vodja Sakralnega abonmaja in podpredsednik društva

Je glasbeni pedagog in akademski cerkveni glasbenik. Deluje kot zborovodja in organist. Vrsto let je bil član Slovenskega komornega zbora, kot asistent zborovodja pa je z istim zborom izvedel tudi nekaj samostojnih koncertov. Leta 2011 je prevzel vodenje zbora Consortium Musicum. Je ravnatelj Orglarske šole v Ljubljani, organist ljubljanske stolnice in zborovodja različnih stalnih in priložnostnih sestavov.

boris_kerimov

BORIS KERIMOV
tajnik in blagajnik društva ter koordinator Sakralnega abonmaja

Je sociolog kulture in filozof, sicer redno zaposlen v Uršulinskem samostanu v Ljubljani kot bibliotekar in koordinator projektov s področja kulture in umetnosti.