Ogled jaslic z družinami iz Ciriusa

V soboto, 12. 1. 2019, smo se  kljub mrzlemu vremenu in v nekoliko manjšemu številu, ob 10.30 zbrali z družinami, animatorji in s. Magdaleno, v župniji Ljubljana-Rakovnik, da si ogledamo jaslice v zavetju Don Boska. Odšli smo v cerkev, kjer nas je pozdravil domači župnik Mirko Simončič in nam povedal nekaj besed o jaslicah in sami župniji. Po pozdravu in kratki pripravi smo v sproščenem vzdušju in objemu prelepih lučk in jaslic, začeli sveto mašo, ki jo je vodil homški župnik Gašper Mauko.

Po sveti maši smo si jaslice še pobliže ogledali in po skupinskem fotografiranju odšli proti veroučnim prostorom, kjer smo nadaljevali naše druženje ob pogostitvi.

Otroci so imeli možnost tudi za sveto spoved.

Srečanje smo nadaljevali ob klepetu in prepevanju ob zvokih »tiste bele kitare«.

Ela Zupin in Tadej Zorman, animatorja

Vaš e-naslov ne bo objavljen.