Izola

Naslov: Kraška 2, 6310 Izola
Telefon: 05/641 40 73

Vse od začetka pa do danes smo bile sestre povezane z župnijo in z njenim poslanstvom. Uršulinke smo v Izoli od 13. oktobra 1967 v hiši, ki nam jo je prodala starejša vdova.

Sestre, ki živimo v Izoli, poučujemo verouk v Izoli, Kopru in Ankaranu. Navzoče smo v Študentskem domu Jadro v Kopru. Vodimo Katehetsko pastoralno šolo, sodelujemo v Pastorali gluhih in naglušnih, skrbimo za zakristijo in pomagamo v župnijski pisarni. Ostarelim občasno prinašamo obhajilo in smo vedno pripravljene na pogovor z njimi.

Želimo biti blizu ljudem, zato se trudimo odpirati svoje srce in naš dom, da odgovarjamo na njihove potrebe. Kdor želi, se nam lahko pridruži tudi pri skupni molitvi ali sam vstopi v kapelo, da se naužije oddiha še pri Gospodu.

V naši hiši lahko sprejmemo tudi posameznike ali družine za krajši odmik ali oddih od njihovih vsakdanjih naporov. Vaš dar bo prispevek za naše poslanstvo. Dobrodošli!