Naslovna slika

Naslov: Kraška 2, 6310 Izola
Telefon: 05/641 40 73

brez-naslova

V skupnosti živimo: s. Jana Rovtar – predstojnica, s. Bogdana Fekonja, s. Helena Eržen, s. Maja Cafuta.

Vse od začetka pa do danes smo bile sestre povezane z župnijo in z njenim poslanstvom. Uršulinke smo v Izoli od 13. oktobra 1967 v hiši, ki nam jo je prodala starejša vdova.

Sestre, ki živimo v Izoli, poučujemo verouk v Izoli in Kopru. Navzoče smo v Študentskem domu Jadro v Kopru. Vodimo Katehetsko pastoralno šolo, sodelujemo v Pastorali gluhih in naglušnih, skrbimo za zakristijo in pomagamo v župnijski pisarni. Ostarelim občasno prinašamo obhajilo in smo vedno pripravljene na pogovor z njimi.

Želimo biti blizu ljudem, zato se trudimo odpirati svoje srce in naš dom, da odgovarjamo na njihove potrebe.

V naši hiši lahko sprejmemo tudi posameznike ali družine za krajši odmik ali oddih od njihovih vsakdanjih naporov. Kdor želi se nam lahko pridruži tudi pri skupni molitvi ali sam vstopi v kapelo, da se naužije oddiha še pri Gospodu. Vaš dar bo prispevek za naše poslanstvo. Dobrodošli!